Zobu higiēna

Estētiskās un vispārējās zobārstniecības ikona

Zobu higiēnu ieteicams veikt reizi gadā. Tomēr katram pacientam tas ir individuāli - atkarībā no ēšanas paradumiem, higiēnas regularitātes un tās ievērošanas, siekalu sastāva, ģenētikas un citiem aspektiem.

Pat regulāri mājas apstākļos tīrot zobus, nav iespējams pašu spēkiem likvidēt visu zobu mīksto un cito aplikumu, zobakmeni. Zobu higiēnists izmantojot speciālus instrumentus notīra pat īpaši grūti aizsniedzamās vieta un likvidē virssmaganu un zemsmaganu zobakmeni.

Mūsu klīnikas higiēniste strādā pārsvarā tikai ar rokas instrumentiem, kas ļauj padziļinātāk un rūpīgāk notīrīt zobakmeni.

CenrādisKONTAKTI

Kā tas viss notiek?

01
Pieraksties

Pieraksties

Piesaki vizīti izmantojot mūsu kontaktformu vai arī zvanot pa tālruni.

Zobārstniecības līnija

Saņem atbildi

Saņem pieraksta atbildi 1-2 dienu laikā.

Zobārstniecības līnija
02
Saņem
ATBILDI
03
Ierodies
uz VIZĪTI

Ierodies uz vizīti

Ierodies pie mums norādītajā laikā uz sarunāto vizīti.

Zobārstniecības līnija

Pieteikties uz vizīti

Liels tev paldies! Drīzumā ar Jums sazināsimies!
Upss.. Aizpildi visus lauciņus!

Ko klienti saka par mums?

Atsauksmes ikona

'' Ja ir bailes no zobārstiem, iesakām Dr. Sietnieku. Viņš pirms procedūrām visu izstāsta un nomierina. Līdz šim viens no iejūtīgākajiem un saprotošākajiem zobārstiem ar ko ir nācies sastapties. ''

Atsauksmes ikona

Dr. Raivis Sietnieks ir ļoti labs zobārsts, pie viņa strādā labi zobu tehniķi, kas taisa augstas kvalitātes metālkeramikos kroņus.

Atsauksmes ikona

Nedomāju, ka varu atrast vēl labāku zobārstu kā dr. Raivis Sietnieks .Tik ļoti individuāla pieeja un lielas rūpes par saviem pacientiem. Varu teikt tikai to labāko. Paldies par manu smaidu!

Bulta pa kreisi
Bulta pa kreisi
Sestdienās un svētdienās : Slēgts
Darba dienās: 09:00 - 19:00