Zobu balināšana

Estētiskās un vispārējās zobārstniecības ikona

Zobu balināšanai izmantojam Vācijā ražotu balināšanas sistēmu “FLASH” un tās pašas sistēmas produkciju. Balināšana ļoti bieži ir nepieciešama , lai izveidotu harmoniju ar zobiem, kuri netiek protezēti, lai varētu iegūtu maksimāli gaišu toni, ja pacients to vēlas. Dzīves laikā lietojot pārtiku ar krāsvielām, kafiju vai smēķējot, zobu tonis kļūst tumšāks. Ar šīs sistēmas metodi ir iespējams zobus padarīt gaišākus pat par vairākiem toņiem.

Pirms balināšanas jāveic higiēna, un tuvākā mēneša laikā jāveic balināšana. Papīra baltu zoba krāsu iegūt nav iespējams, bet par dažiem toņiem gaišākus gan. Zobi var būt jūtīgi tajā pašā dienā. Izsniedzam pacientiem premedikāciju, lai jūtīgums būtu maksimāli mazs. Kā arī pacients saņem FLASH zobu pastu, kura ir bagātināta ar nepieciešamajām minerālvielām un ķīmiskajiem elementiem, lai stiprinātu un atgrieztu atpakaļ vajadzīgos elementus emaljai.

Pēc zobu balināšanas nedēļu jāievēro baltā diēta.

Piedāvājam arī zobu balināšanu mājas apstākļos - klīnikā noņemot nospiedumu un laboratorijā izgatavojot Jums paredzētas zobu balināšanas kapes, un iespēju pie mums iegādāties balināšanas gēlu, varat veikt zobu balināšanu arī mājās.

CenrādisKONTAKTI

Kā tas viss notiek?

01
Pieraksties

Pieraksties

Piesaki vizīti izmantojot mūsu kontaktformu vai arī zvanot pa tālruni.

Zobārstniecības līnija

Saņem atbildi

Saņem pieraksta atbildi 1-2 dienu laikā.

Zobārstniecības līnija
02
Saņem
ATBILDI
03
Ierodies
uz VIZĪTI

Ierodies uz vizīti

Ierodies pie mums norādītajā laikā uz sarunāto vizīti.

Zobārstniecības līnija

Pieteikties uz vizīti

Liels paldies! Drīzumā ar Jums sazināsimies!
Upss.. Aizpildi visus lauciņus!

Ko klienti saka par mums?

Atsauksmes ikona

'' Ja ir bailes no zobārstiem, iesakām Dr. Sietnieku. Viņš pirms procedūrām visu izstāsta un nomierina. Līdz šim viens no iejūtīgākajiem un saprotošākajiem zobārstiem ar ko ir nācies sastapties. ''

Atsauksmes ikona

Dr. Raivis Sietnieks ir ļoti labs zobārsts, pie viņa strādā labi zobu tehniķi, kas taisa augstas kvalitātes metālkeramikos kroņus.

Atsauksmes ikona

Nedomāju, ka varu atrast vēl labāku zobārstu kā dr. Raivis Sietnieks .Tik ļoti individuāla pieeja un lielas rūpes par saviem pacientiem. Varu teikt tikai to labāko. Paldies par manu smaidu!

Bulta pa kreisi
Sestdienās un svētdienās : Slēgts
Darba dienās: 09:00 - 19:00