Endodontija

Estētiskās un vispārējās zobārstniecības ikona

Endodontija ir zobārstniecības nozare, kas aptver zoba pulpas un periodonta audu slimību etioloģiju, diagnostiku, profilaksi un ārstēšanu. Sakņu kanālu (endodontiskā) ārstēšana sniedz iespējas pacientam saglabāt zobu mutes dobumā.

Mūsu klīnikā strādā sertificēti speciālisti - endodonti. Zobā atrodas zoba pulpa - jeb mīkstie audi. To mēdz dēvēt par zoba nervu, kas atrodas gan zoba kroņa daļā, gan zoba sakņu kanālos. Ja pulpa iekaist un infekcija izplatās sakņu kanālos, var rasties sakes gala iekaisums. Tas var būt asimptomātisks un tikt atklāts tikai veicot rentgenoloģisku izmeklējumu. Šādos gadījumos ir nepieciešama endodontiska ārstēšana, kuru veic mikroskopa kontrolē, ar specializētiem instrumentiem un materiāliem.

Ārstēšanas prognozes ietekmē vairāki faktori - zoba sākuma diagnoze, anatomija, liels seansu skaits, reinfekcija ārstēšanas procesā, iepriekš radītās kļūdas vai pildījuma kvalitāte. Pirms endodontiskās ārstēšanas ārsts informē par ārstēšanas prognozēm.

CenrādisKONTAKTI

Kā tas viss notiek?

01
Pieraksties

Pieraksties

Piesaki vizīti izmantojot mūsu kontaktformu vai arī zvanot pa tālruni.

Zobārstniecības līnija

Saņem atbildi

Saņem pieraksta atbildi 1-2 dienu laikā.

Zobārstniecības līnija
02
Saņem
ATBILDI
03
Ierodies
uz VIZĪTI

Ierodies uz vizīti

Ierodies pie mums norādītajā laikā uz sarunāto vizīti.

Zobārstniecības līnija

Pieteikties uz vizīti

Liels paldies! Drīzumā ar Jums sazināsimies!
Upss.. Aizpildi visus lauciņus!

Ko klienti saka par mums?

Atsauksmes ikona

'' Ja ir bailes no zobārstiem, iesakām Dr. Sietnieku. Viņš pirms procedūrām visu izstāsta un nomierina. Līdz šim viens no iejūtīgākajiem un saprotošākajiem zobārstiem ar ko ir nācies sastapties. ''

Atsauksmes ikona

Dr. Raivis Sietnieks ir ļoti labs zobārsts, pie viņa strādā labi zobu tehniķi, kas taisa augstas kvalitātes metālkeramikos kroņus.

Atsauksmes ikona

Nedomāju, ka varu atrast vēl labāku zobārstu kā dr. Raivis Sietnieks .Tik ļoti individuāla pieeja un lielas rūpes par saviem pacientiem. Varu teikt tikai to labāko. Paldies par manu smaidu!

Bulta pa kreisi
Bulta pa kreisi
Sestdienās un svētdienās : Slēgts
Darba dienās: 09:00 - 19:00